ŽALUZIE

Provádíme dodání, montáž i servis interiérových žaluzií. Montáž těchto žaluzií se provádí z vnitřní strany okenních křídel a jsou vhodné bytových i kancelářských prostor. Dodáváme kvalitní celostínící žaluzie české výroby.

Dodání a montáž

Každá zakázka začíná cenovou nabídnou, která je nezávazná a zpracována zcela zdarma. Pro prvotní cenovou představu postačí zaslat rozměry (šířka x výška) a počet kusů každé žaluzie. Rozměr vždy měříme od lišty po lištu, jak je zobrazené na náhledu níže. Nemusíte se bát nepřesného rozměru, Vámi uvedené rozměry slouží pouze pro prvotní cenovou nabídku, v případě odsouhlasení ceny přijedeme k Vám a každý rozměr si přeměříme a upřesníme si detaily – barva a typ lamel, pozici a délku řetízků a další. E-mailový kontakt pro cenovou nabídku žaluzií: servis@manza.cz

Servis žaluzií

Nefungují Vaše žaluzie tak, jak by měly? Přetrhl se Vám vodící silon nebo nefunguje navíjení žaluzie? Manza zajišťuje kompletní servis interiérových žaluzií včetně dodávky náhradních dílů.

Nejčastější závady interiérových žaluzii:

  • PŘETRŽENÝ VODÍCÍ SILON
  • PŘETRŽENÝ OVLÁDACÍ ŘETÍZEK
  • PRASKLÁ ARETACE ŘETÍZKU
  • VYVLEČENÝ OVLÁDACÍ ŘETÍZEK
  • VADA PŘEVODOVKY ŽALUZIE

Montáž a opravy žaluzií provádíme v oblastech: Zlín, Vsetín, Vizovice, Luhačovice, Slavičín, Valašské Klobouky, Uherský brod, Bojkovice a okolí.